KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339046
nr 1533 9046
Oidentifierad konstnär. Signerad Le Mon. Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:15:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)